Shporta (e zbrazët) 0
-20%

Amino 5600 500 tab

Kurseni 20% 28,00 € me TVSH
35,00 €

Blij më shumë dhe kurse

  Formulë Aminoacidesh Esenciale, Të Degëzuara Zinxhirore

  Në dispozicion

  redeem
  Duke blerë këtë produkt mund të grumbulloni deri në 2 pikë besnikërie . Shporta juaj do të përmbajë gjithsej 2 pikë që mund të shndërrohen në një kupon prej 0,40 € .


  Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 20,00 € Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 20,00 €
   

  Pagesë e sigurtë

   

  Dërgesa

   

  Kthimi

  Amino 5600 (për 4 tableta) përmban të gjitha aminoacidet esenciale të nevojshme për të favorizuar dhe optimizuar zhvillimin muskulor dhe të mbrojnë muskujt në disa situata kritike si ato në periudhat e rigjimit ose seancat shumë të gjata të stërvitjeve.

  Amino 5600 është prodhuar nga proteinat e hirrës (whey) të kualitetit të shkëlqyer dhe me vlera të larta biologjike në mënyrë që të garantoj rezultate optimale.

  Përdorimi:  Varësisht nga pesha trupore merren 1-3 doza në ditë, para dhe pas stërvitjes dhe para gjumit.