Shporta (e zbrazët) 0
-20%

Ginkgo Biloba

Kurseni 20% 10,40 € me TVSH
13,00 €

Blij më shumë dhe kurse

  TABLETS CONTAINING GINKGO BILOBA EXTRACT.

  Packaging

  • 90 tablets (90 serv.)
  IN 1 TABLET:
  80 mg Ginkgo Biloba extract
  Në dispozicion

  redeem
  Duke blerë këtë produkt mund të grumbulloni deri në 1 pikë besnikërie . Shporta juaj do të përmbajë gjithsej 1 pikë që mund të shndërrohen në një kupon prej 0,20 € .


  Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 20,00 € Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 20,00 €
   

  Pagesë e sigurtë

   

  Dërgesa

   

  Kthimi

  STAY FOCUSED!

  Ginko Biloba is a natural herb extract made of Ginkgo leafs, one of the oldest living tree species on earth. It has been used in traditional folk medicine for decades.

  Nutritional supplements must not replace a balanced, varied diet and a healthy lifestyle.

  Directions

  Take 1 tablet daily with a glass of water.


  Ingredients

  Maltodextrin, bulking agents (microcrystalline cellulose), Ginkgo Biloba extract (80 mg/tablet), anti-caking agents (silicon dioxide, magnesium stearate), glazing agents (stearic acid, hydroxypropyl methyl cellulose).

  Produktet që mund t'ju pëlqejnë

  Collagen

  DIETARY SUPPLEMENT DRINK POWDER WITH COLLAGEN, HYALURONIC ACID, VITAMIN C AND VITAMIN E, WITH SWEETENER. Packaging...
  -20% 20,00 € 25,00 €

  ALA

  ACID ALFA LIPOIK, KAPSULA (SOFTGEL) ME 250MG NGA ANTIOKSIDANTI ALA Paketimi 50 kapsula (50 servime) NË...
  -20% 10,88 € 13,60 €

  Green Coffee

  DIET SUPPORT FORMULA CONTAINING GREEN COFFEE EXTRACT AND CHROMIUM Packaging 120 capsules (60 serv.) IN 1...
  -20% 14,40 € 18,00 €