Shporta (e zbrazët) 0
-20%

HCA 120 kaps

Kurseni 20% 9,60 € me TVSH
12,00 €

Blij më shumë dhe kurse

  Kapsulë pa stimulues, përmban 600mg HCA për servim

  Në dispozicion

  redeem
  Asnjë pikë shpërblimi për këtë produkt.


  Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 20,00 € Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 20,00 €
   

  Pagesë e sigurtë

   

  Dërgesa

   

  Kthimi

  Kjo ju ndihmon të zvogëloni rezervat ekzistuese të dhjamit; përmirëson nivelin e energjisë tuaj dhe shpejton rikuperimin pas trajnimit.
  Si të gjitha produktet e BioTech USA, HCA përbëhet nga përbërës të sigurt dhe të zgjedhur me kujdes.
  Përdorimi:
  Merren nga 2 tableta para ngrënies 3 herë në ditë. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar. Ekstrakt Garcinia Cambogia (60% përmbajtje HCA),  kapsula [xhelatinë; ngjyra (dioksid titaniumi)].

  Produktet që mund t'ju pëlqejnë

  Super Lipo 120 tab

  Caffeine-free dietary supplement tablets with L-carnitine, CLA, HCA, green tea extract, inulin, amino acids,...
  -20% 20,00 € 25,00 €