Shporta (e zbrazët) 0

BCAA 8:1:1

35,40 € me TVSH

Blij më shumë dhe kurse

  UNFLAVOURED BCAA POWDER OF 100% PURITY, WITH AN INCREASED L-LEUCINE CONTENT AND NO ADDED CARBOHYDRATES.

  Packaging

  • 300 g (60 servings)
  IN 1 SERVING:
  4,000 mg L-leucine
  500 mg L-isoleucine
  500 mg L-valine
  Në dispozicion

  redeem
  Duke blerë këtë produkt mund të grumbulloni deri në 3 pikë besnikërie . Shporta juaj do të përmbajë gjithsej 3 pikë që mund të shndërrohen në një kupon prej 0,60 € .


  Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 20,00 € Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 20,00 €
   

  Pagesë e sigurtë

   

  Dërgesa

   

  Kthimi

  Overview

  BCAAs belong to the 9 amino acids essential for the human body, which means your body is incapable of producing it itself and needs food or supplements to get these very important nutrients. BioTechUSA’s BCAA 8:1:1 contains an increased amount of leucine, the first protein building amino acid to be used by your body.

  1 Per serving (5 g):

  • 4,000 mg L-leucine
  • 500 mg L-isoleucine
  • 500 mg L-valine

  Like all BioTechUSA products, BCAA 8:1:1 consists of safe and carefully selected ingredients.

  Directions

  Mix one serving (2 measuring spoons) with 300 ml water and drink before workout / directly after workout, added to your proteins.


  Ingredients

  L-leucine 80%, L-isoleucine 10%, L-valine 10%.

  Produktet që mund t'ju pëlqejnë

  BCAA Zero 360g

  PA KARBOHIDRATE , I AROMATIZUAR, BCAA PLUHUR NË RAPORT 2:1:1, PËRMBAN 6000MG BCAA DHE VITAMINË B6 PËR SERVIM....
  33,00 €