Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /htdocs/alb/includes/functions/database.php on line 19
Vitamina & Minerale, Kosport

Top

Vitamina & Minerale

Show: 
 • List
 • Grid
Displaying 1 to 15 (of 21 products)
Result Pages:  1  2   
 • Active Woman

  Active Woman

  ACTIVE WOMAN SUPLEMENT I KOMPLETUAR MULTIMINERALESH DHE VITAMINASH ME THEKSIN TEK FLOKĂ‹T, THONJTĂ‹ ...

  Cmimi:  1'650leke

 • B-COMPLEX 60 tab

  B-COMPLEX 60 tab

  A balanced B complex that provides 8 essential B vitamins along with other vitamins, minerals, antio ...

  Cmimi:  1'490leke

 • CALCIUM COMPLETE

  CALCIUM COMPLETE

  Calcium Complete përmban një raport 2:1 të kalciumit ndaj magnezit. Kalciumi: * Ndërton dhe i mba ...

  Cmimi:  1'000leke

 • CALCIUM ZINC MAGNESIUM

  CALCIUM ZINC MAGNESIUM

  Kur bëhet fjalë për shëndetin e eshtrave vetëm se kalciumi nuk mjafton. Formula jonë e unike përveç ...

  Cmimi:  1'000leke

 • Immun Support

  Immun Support

  The immune system It's the largest protective system of our body, which also includes our skin. I ...

  Cmimi:  2'100leke

 • Liver Aid 60 tab

  Liver Aid 60 tab

  DIETARY SUPPLEMENT WITH COMBINED ACTIVE INGREDIENTS FOR NORMAL LIVER FUNCTION, WITH ADDED CHOLINE, V ...

  Cmimi:  2'500leke

 • MAGNESIUM 500 120CAPS

  MAGNESIUM 500 120CAPS

  Magnezi është një mineral thelbësor për funksionimin e trupit tonë dhe është i nevojshëm për më shum ...

  Cmimi:  1'290leke

 • MULTIVITAMIN FOR MEN

  MULTIVITAMIN FOR MEN

  Ky suplement special me vitamina dhe minerale është projektuar për nevojat e veçanta ushqyese të mes ...

  Cmimi:  1'490leke

 • OMEGA 3

  OMEGA 3

  1000 mg Vaj peshku per dozë, 400 mg EPA, 300 mg DHA. Vaji i peshkut eshte i njohur si zvogelues stre ...

  Cmimi:  1'450leke

 • One A Day

  One A Day

  One-a-day nuk është një multivitaminë e thjeshtë. Është një suplement dietik kompleks që përmban vit ...

  Cmimi:  1'490leke

 • Q10 Coenzyme

  Q10 Coenzyme

  KOENZIMA Q10 KAPSULA QĂ‹ PĂ‹RMBAJNĂ‹ Q10 NATYRALE. PAKETIMI * 60 kapsula (60 servime) PĂ‹RSH ...

  Cmimi:  1'800leke

 • VEGGIE GREENS

  VEGGIE GREENS

  Të gjithë duan të duken mirë, të ndjehen mirë dhe të kenë më shumë energji. Megjithatë, nuk ështëgji ...

  Cmimi:  4'900leke

Displaying 1 to 15 (of 21 products)
Result Pages:  1  2   
Kosport