Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /htdocs/alb/includes/functions/database.php on line 19
ISO WHEY ZERO BLACK 2.3kg, Kosport

Top

 1. Shperndane Produktin

  Share via E-Mail Share on Facebook Share on Twitter Share on Google Buzz Share on Digg
 2. Mbrapa
  Tjetri
  Produkti 16 nga 16
  Ky produkt eshte shtuar ne katalogun tone me Friday 23 October, 2020.

  ISO WHEY ZERO BLACK 2.3kg

  Cmimi:  9'950leke

  ♠️♠️ISO WHEY ZERO BLACK♠️♠️
  💪• përmbajtje 90% proteinë
  💪• me Izolat nga Whey Nativ
  💪• me 3000 mg kreatine per servim.
  💪• me 5526 mg BCAA per servim.
  💪• me L glutaminë të shtuar, AAKG dhe L tryptofan.
  💪• me zink organik
  💪• me Niacine të shtuar.
  💪• pa sheqer , pa lactozë , pa gluten

  KOMPLEKSI ANABOLIK🥇
  Një nga izolatët më të njohur në treg u vesh me të 😎zeza! Iso Whey Zero Black përmban substanca për nevoja ekstreme, kështu që është bërë për ata që nuk mund të pranojnë asnjë kompromis.

  Cili është kompleksiteti i produktit?
  Si fillim, përmbajtja e proteinave 90% është më e larta midis proteinave në treg. Marrja e sasisë optimale të proteinave është një nga bazat për ndërtimin e muskujve e cila kontribuon ne rritjen e tyre. Ky proces quhet anabolizëm. Për më tepër, një racion përmban gjithashtu 3 gram kreatinë, e cila është një nga përbërësit kryesorë për të rritur performancën fizike.

  Niveli normal i testosteronit është gjithashtu thelbësor për performancën tonë. Për këtë arsye, ky produkt është I pasuruar me Zink. Produkti gjithashtu përmban niacinë ose vitaminë B3. Niacina kontribuon në zvogëlimin e lodhjes dhe rraskapitjes gjithashtu. Qartësi pa kompromise! Si gjithë proteinat e BioTechUSA Iso Whey Zero, edhe ai i Zi nuk përmban sheqer, laktozë dhe gluten.
  Performanca juaj fillon që tek përbërësit që zgjidhni për trupin tuaj!

  PRODHIMI I HIRRËS NATIVE (NATYRORE)
  Izolati ynë Native whey prodhohet drejtpërdrejt nga qumështi i freskët me pasterizim, pasuar nga mikro- dhe ultrafiltrimi në temperatura të ulëta, dhe më pas pluhurizimi në një dhomë speciale tharjeje. Falë kësaj procedure unike, struktura e proteinave ruhet në formën e saj më të plotë dhe është gjithashtu e pasur me imunoglobinë (antitrup) dhe laktoferinë që rrit imunitetin.
  Review
Kosport