Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /htdocs/alb/includes/functions/database.php on line 19
GO Protein Bar 80g Vanilla Coconut, Kosport

Top

 1. Shperndane Produktin

  Share via E-Mail Share on Facebook Share on Twitter Share on Google Buzz Share on Digg
 2. Mbrapa
  Tjetri
  Produkti 4 nga 6
  Ky produkt eshte shtuar ne katalogun tone me Friday 11 November, 2016.

  GO Protein Bar 80g Vanilla Coconut

  Cmimi:  280leke

  GO Protein është një mbushje e shkëlqyer me proteina të vlefshme, BCAA, L-Glutamine dhe Vitamina, para dhe pas stërvitjes.

  Përdorimi:
  Përdoret para dhe pas stërvitjes ose ndonjë aktiviteti tjetër fizik.
  Review
Kosport