Shporta (e zbrazët) 0
-20%

HORSE POWER® X

Kurseni 20% 36,00 € me TVSH
45,00 €

Blij më shumë dhe kurse

   Pre Workout Pluhur me Reagim të Shpejtë

  Në dispozicion

  redeem
  Duke blerë këtë produkt mund të grumbulloni deri në 3 pikë besnikërie . Shporta juaj do të përmbajë gjithsej 3 pikë që mund të shndërrohen në një kupon prej 0,60 € .


  Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 20,00 € Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 20,00 €
   

  Pagesë e sigurtë

   

  Dërgesa

   

  Kthimi

  Horse Power® X është është version i ri i fuqizuarI Horse Power® i versionit të parë i cili u lançua me sukses në vitin 2006 nga Ultimate Nutrition®. Që atëherë, Ultimate Nutrition® ka rishikuar dhe aplikuar përmirësimet më të fundit të shkencës për të formuluar një nga suplementet më të avancuara për para stërvitjes në dispozicion të fanatikëve të fitnesit. Ndërsa shumica e pre-workout krijohen me idenë që të kenë nji cmim konkurues për të hyrë në treg, Horse Power X u zhvillua për të sjellë kombinimin e përbërësve cilësor me informacionet më të fundit të shkencës, të cilat I kanë rezistuar provës së kohës. Ky kombinim i fuqishëm me 11 përbërës do tju sigurojë stërvitjes tuaj energji optimale, pa ndalesa.Përbërësi kryesor ështëTORABOLIC, një ekstrakt i specializuar I fara të fenugreek. 500mg TORABOLIC (e përdorur së bashku me stërvitjen e forcës) ka treguar se rrit ndjeshëm masen muskulare te paster (me 2kg) si dhe forcen (me 38kg) gjate nje programi 8 javor. Bashke me TORABOLIC formala plotesohet me 10 përbërësit e tjere:
  •    Beta-alanina (3.2 g) rrit nivelin e karnozinës në indet muskulare duke ulur prodhimin e acidit laktik për të përmirësuar kështu forcën she rritur qëndrueshmërinë.
  •    Kreatinë monohidrat (3.5 g), forma më e studiuar e kreatinës, rrit forcën dhe masën pastër duke rritur prodhimin e ATP-së, burimit kryesor tëenergjisë në trup.
  •    L-citrulina (3.0 g) përmirëson vaskularitetin, forcën dhe prodhimin e energjisë gjatë stërvitjeve me intensitet të lartë ndërsa zvogëlon dhimbjen e muskujve pas stërvitjes.
  •    Capsimax ™ (100 mg) rrit termogjenezën, duke shndërruar kështu kaloritë e tepërta në nxehtësi.
  •    Razberi-K® (200 mg) mbështet termogjenezën e shkaktuar nga dieta dhe prodhimin e energjisë
  •    Kafeina (250 mg) rrit fokusin dhe përqendrimin; 250 mg është afërsisht e barabartë me sasinë e 3 filxhanë kafe.
  •    Niacin (50 mg) stimulon prodhimin e energjisë në muskuj dhe ndihmon shëndetin e artikulinacioneve
  Përdorimi: Servimet e Horse Power® X mund të personalizohen për t'iu përshtatur qëllimeve tuaja dhe nivelit të trajnimit:(1 lugë / 5 g), (2 lugë / 10 g) ose (3 lugë / 15 g) e mikson me 180-240ml ujë.Të gjitha sasitë e përbërësve të përmendur më lart bazohen në shërbimin 3 lugë.  Produktet që mund t'ju pëlqejnë

  BLACK BLOOD NOX+

  RADICAL PRE-WORKOUT FORMULA WITH AN EXTREME NOX COMPLEX, 150 MG CAFFEINE, AS WELL AS CREATINE AND TYROSINE FOR...
  -20% 28,00 € 35,00 €

  Black Blood CAF+

  PRE-WORKOUT FURMULË RADIKALE ME 400MG KAFEINE, KOMPLEKS NOX, PA KREATINË, PËR NEVOJA EKSTREME. Paketimi...
  -20% 28,00 € 35,00 €

  Supernova

  FORMULË PRE-WORKOUT PLUHUR I KONCENTRUAR ME 13 PËRBËRËS AKTIVË DHE PA KARBOHIDRATE. PAKETIMI * 9.4 g qese (1...
  -20% 22,00 € 27,50 €