Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /htdocs/alb/includes/functions/database.php on line 19
SUPER FAT BURNER, Kosport

Top

 1. Shperndane Produktin

  Share via E-Mail Share on Facebook Share on Twitter Share on Google Buzz Share on Digg
 2. Mbrapa
  Tjetri
  Produkti 4 nga 12
  Ky produkt eshte shtuar ne katalogun tone me Wednesday 11 March, 2015.

  SUPER FAT BURNER

  Cmimi:  2'400leke

  Suplement i shkëlqyer që ndihmon në djegjen e dhjamit me 14 përbërës duke përfshirë kolinën, kromin, kompleksin e L-Karnitinës dhe formulat bimore.

  Formula e re e Super fat Burner ka mbajtur të gjithë përbërësit thelbësorë të paraardhësit të tij (Lecitinën dhe Kromin) dhe tashmë është i kompletuar edhe me një numër përbërësish të rinj si Biotina, Zinku dhe përbërës të tjerë bimorë.

  Produkti vjen në formë tablete dhe përmban 14 përbërës, përfshirë Zinkun, Kromin dhe Biotinën, e cila kontribuon në metabolizmin normal të yndyrnave, proteinave dhe karbohidrateve.

  Kromi kontribuon gjithashtu në mbajtjen normale të sheqerit në gjak. Akoma më shumë, tashmë, formula është më komplete me përbërës si: HCA, CLA dhe ekstrakt të çajit jeshil.

  Si të gjitha produktet tjera të BioTech USA, Super Fat Burner përbëhet nga ushqyes të sigurtë dhe të përzgjedhur me kujdes.

  Përdorimi i rekomanduar: Dy tableta në mëngjes dhe dy tableta në mbrëmje. Gjatë ditëve që bëni stërvitje, merren dy tableta në mëngjes dhe dy tableta 30 minuta para stërvitjes.
  Review

Produktet tjera qe mund te ju pelqejne

Klientet qe e kane blere kete produkt kane porositur edhe kete

Kosport