Shporta (e zbrazët) 0

Produktet e reja

Prime Whey 2kg

* Helps increase muscle size and strength...
59,90 € -20%

47,92 €

Prime Whey 908g

* Helps increase muscle size and strength...
35,00 € -15%

29,75 €

Diet Shake 720 g

Rich in dietary fibre whey protein drink...
28,70 € -15%

24,40 €

Të gjitha produktet e reja

Në Ofertë

Të gjitha produktet në ofertë

Më të shitur

Hyper Mass 1kg

Produkt me karbohidrate, proteinë dhe...
15,00 € -15%

12,75 €

Më të shiturit

Vitaminat & Mineralet

One-A-Day

FORMUL]E KOMPLETE ME MULTIVITAMINA Paketimi 100 tableta (100 serv.) N]E 1 TABLET]E: 12 vitamina 11 minerale
12,00 €

Zinc+Chelate

SUPLEMENT DIETAL NË FORMË TABLETE ME PËRMBAJTJE ZINKU KELAT Paketimi 60 tableta (30 servime ditore) Në një...
7,00 €

Collagen

DIETARY SUPPLEMENT DRINK POWDER WITH COLLAGEN, HYALURONIC ACID, VITAMIN C AND VITAMIN E, WITH SWEETENER. Packaging...
-15% 21,25 € 25,00 €

ALA

ACID ALFA LIPOIK, KAPSULA (SOFTGEL) ME 250MG NGA ANTIOKSIDANTI ALA Paketimi 50 kapsula (50 servime) NË...
10,00 €

Green Coffee

DIET SUPPORT FORMULA CONTAINING GREEN COFFEE EXTRACT AND CHROMIUM Packaging 120 capsules (60 serv.) IN 1...
-15% 15,30 € 18,00 €

Vitamin D3

SHTESË USHQIMORE NË TABLETA ME PËRMBAJTJE TË VITAMINËS D3 Paketimi 60 tableta (60 serv.) NË 1 SERVIM:...
10,00 €

CLA 400

SOFTGEL KAPSULA ME PËRMBAJTJE ACID LINOLEIK  TË KONJUGUAR (CLA). Paketimi: 80 softgel kapsula (20 serv.)...
-15% 10,20 € 12,00 €

Men’s Arginine

DIETARY SUPPLEMENT CAPSULES WITH ARGININE, CA-AKG, VITAMINS, MINERALS AND PLANT EXTRACTS. Packaging 90...
-15% 14,45 € 17,00 €

Mega Omega 3

NUTRITIONAL SUPPLEMENT IN SOFTGEL CAPSULES HAVING 70% EPA AND DHA OMEGA-3 FATTY ACID CONTENT Packaging 90...
12,00 €

Vitabolic

DIETARY SUPPLEMENT TABLETS CONTAINING A MULTIVITAMIN AND MINERAL COMPLEX WITH ADDED ANTIOXIDANTS. Packaging 30...
7,00 €

Vitamin E

THE PRODUCT CONTAINS VITAMIN E, WHICH CONTRIBUTES TO THE PROTECTION OF CELLS AGAINST OXIDATIVE STRESS. Packaging...
14,00 €

Vitamin C 1000

SHTESË USHQIMORE NË FORMË TABLETE MË PËRMBAJTJE 1000MG  VITAMINË C ME KAÇË, LULESHTOGU DHE BIOFLAVONOIDE...
11,00 €

Q10 Coenzyme

KAPSULA QË PËRMBAJNË Q10 NATYRALE. Paketimi 60 kapsula (60 serv.) NË 1 SERVIM: 100 mg koenzimë Q10
17,00 €

B-Complex

SPECIAL DIETARY SUPPLEMENT WITH MULTIVITAMIN AND MINERAL CONTENT. Packaging 60 capsules (30 serv.)
12,00 €

MultiSalt

KAPSULA KRIPERASH ME ELEKTROLITE PËR SPORTET E QËNDRUESHMËRISË SHIJA • pa aromë PAKETIMI 60...
10,00 €